• bannerSitePDKVS1

  • PDKVS 6
  • PDKVS 7
  • PDKVS 8
  • bannerSitePDKVS3
  • bannerSitePDKVS5
  • PDKVS 9
  • PDKVS 11

Deze week

zo dec 04 @13:00 - 05:00PM
MAB training 10

Toernooien

No events

UWG 2022 wedstrijden

Alle wedstrijden staan online op de website van de United World Games, onderstaand overzicht is onder voorbehoud van wijzigingen.
Check de schedule op de officele website, hier komt ook het vervolg te staan.
We trekken samen op met Volleybalschool Drechtsteden (VSD), vandaar ook hun wedstrijden in het schema gezet.


Overzicht sporthallen
Klagenfurt map

Wedstrijdschema poule wedstrijden

Category Team A : Team B Day Time Field/Court
Girls < 17  VSD 2 :  Wörthersee Löwen Friday 09:00 Lerchenfeld 1
Boys < 19  VSD :  Ikast KFUM Friday 09:00 Lerchenfeld 3
Girls < 15  UWY :  Prima Donna Kaas Volleybalschool Friday 09:00 Players Town 2
Girls < 17  Taurus :  Prima Donna Kaas Volleybalschool 2 Friday 10:00 Lerchenfeld 1
Boys < 13  Wörthersee Löwen :  Prima Donna Kaas Volleybalschool Friday 10:00 Waidmannsdorf 1
Girls < 17  VSD 2 :  SG Einheit Zepernick Friday 11:00 Lerchenfeld 1
Boys < 19  VSD :  VVU Utrecht Friday 11:00 Lerchenfeld 3
Girls < 15  TSV TB München :  Prima Donna Kaas Volleybalschool Friday 11:00 Players Town 2
Girls < 19  Team Kärnten :  VSD Friday 11:00 Viktring 1
Girls < 17  VBC züri unterland :  Prima Donna Kaas Volleybalschool 2 Friday 12:00 Lerchenfeld 2
Boys < 13  Prima Donna Kaas Volleybalschool :  VBC züri unterland Friday 12:00 Waidmannsdorf 2
Girls < 17  VCU Wiener Neustadt :  VSD 1 Friday 13:00 Players Town 2
Girls < 19  KSM Startas :  VSD Friday 13:00 Viktring 1
Girls < 17  AVAP Girona :  Prima Donna Kaas Volleybalschool 1 Friday 14:00 Players Town 2
Boys < 17  Katerini :  Prima Donna Kaas Volleybalschool Friday 15:00 Lerchenfeld 3
Girls < 17  BBT-01 :  VSD 1 Friday 15:00 Players Town 2
Boys < 19  VC Smash Winterthur :  Prima Donna Kaas Volleybalschool Friday 15:00 Viktring 3
Girls < 17  Ikast KFUM :  Prima Donna Kaas Volleybalschool 1 Friday 16:00 Players Town 2
Boys < 15  Korvolley Mislinja :  Prima Donna Kaas Volleybalschool Friday 16:00 Viktring 1
Boys < 17  HotVolleys Wien :  Prima Donna Kaas Volleybalschool Friday 17:00 Lerchenfeld 3
Girls < 17  LPS Bihorul Oradea :  VSD 1 Friday 17:00 Players Town 2
Boys < 19  Taurus :  Prima Donna Kaas Volleybalschool Friday 17:00 Viktring 3
Boys < 15  Prima Donna Kaas Volleybalschool :  VC Smash Winterthur Friday 18:00 Viktring 2
Girls < 17  ATSC Kelag Wildcats :  Prima Donna Kaas Volleybalschool 2 Saturday 09:00 Lerchenfeld 1
Girls < 15  Mladi Jesenice :  Prima Donna Kaas Volleybalschool Saturday 09:00 Players Town 1
Boys < 15  Prima Donna Kaas Volleybalschool :  Rissener SV Saturday 09:30 Viktring 3
Girls < 17  VSD 2 :  Katerini Saturday 10:00 Lerchenfeld 3
Boys < 13  Prima Donna Kaas Volleybalschool :  VCU Wiener Neustadt 1 Saturday 10:00 Waidmannsdorf 2
Boys < 15  Prima Donna Kaas Volleybalschool :  KSM Startas Saturday 10:30 Viktring 3
Boys < 19  Volleytalents Jona :  VSD Saturday 11:00 Lerchenfeld 3
Boys < 19  Wörthersee Löwen :  Prima Donna Kaas Volleybalschool Saturday 12:00 Lerchenfeld 2
Girls < 17  Volley Mauren-Eschen :  VSD 1 Saturday 12:00 Players Town 2
Boys < 17  ikvolleybal.nl 1 :  Prima Donna Kaas Volleybalschool Saturday 13:00 Players Town 1
Girls < 17  BBT- RTC :  Prima Donna Kaas Volleybalschool 1 Saturday 13:00 Players Town 2
Girls < 19  TSV Unterhaching :  VSD Saturday 15:00 Players Town 1
Girls < 19  SG Einheit Zepernick :  VSD Saturday 17:00 Players Town 1
Contact : Prima Donna Kaas Volleybalschool Postbus 8015 1201 HA Hilversum primadonnakaasvolleybalschool@gmail.com